ALEXANDRU ODOBESCU
- COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU - PITESTI
Lista Forumurilor Pe Tematici
ALEXANDRU ODOBESCU | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ALEXANDRU ODOBESCU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Alexandra21
Femeie
24 ani
Calarasi
cauta Barbat
24 - 53 ani
ALEXANDRU ODOBESCU / Arhiva / Ce melodie ascultati in acest moment?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Bullet For My Valentine-All These Things I Hate

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
ada_tnt
Moderator

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 232
??ce e asta???

pus acum 20 ani
   
alex_sutzu
Vizitator



melodie!

pus acum 20 ani
   
alex_sutzu
Vizitator



dj tomek-jump jump


pus acum 20 ani
   
Syncron
Sustineti Odobescu!

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
Nush cum se numeste... e radio "to love somebody, the way i do/come on girl/to love somebody..."

_______________________________________
Let's rebuild Odobescu!

pus acum 20 ani
   
shrev2002
Mister Thing

Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
)))) daca mai spui ink un vers jtiu yo ))))))
in fine... DJ SUPAKANE - JOHN 00 FLEMING CLUB


_______________________________________
smoking weed on ma' roof all night

pus acum 20 ani
   
sandossu
Membru nou

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 36
Don Baxter cu Royala Mare si Catalina - Tanar in cartier

_______________________________________
x

pus acum 20 ani
   
shrev2002
Mister Thing

Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
VOODOO & SERANO--OVERLOAD(INSTRUMENTAL EURO TRANCE MIX 1 2006)

_______________________________________
smoking weed on ma' roof all night

pus acum 20 ani
   
DaffyDuck
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
Metallica - Don't Tread On ME
Sk8erGirl vreau si eu mel aia de o ascultai


_______________________________________
Angels deserve to die !

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Rancid-Fall Back Down

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208

DaffyDuck a scris:

Metallica - Don't Tread On ME
Sk8erGirl vreau si eu mel aia de o ascultai



Da-mi id ul tau  de mess


_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
ada_tnt
Moderator

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 232
enya - only time , melodia mea de suflet

pus acum 20 ani
   
shrev2002
Mister Thing

Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
lil jon & the east side boyz--what u gon' do?

_______________________________________
smoking weed on ma' roof all night

pus acum 20 ani
   
Syncron
Sustineti Odobescu!

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
Benassi_Bros-Phobia-2005-MVP1-benassi_bros-make_me_feel.mp3

_______________________________________
Let's rebuild Odobescu!

pus acum 20 ani
   
stephi
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 60
nu o asc acu, da e mortala : santana si steve tyler "just feel better",si bsb "never gone" sau "i still"
traiask muzik!!!!!!!!!!!!!!!


pus acum 20 ani
   
shrev2002
Mister Thing

Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
L of Khemistry- I know that ass is fat ))))))))) e penala!!

_______________________________________
smoking weed on ma' roof all night

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Anathema-Better Of Death

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
sorry,era better of dead

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
metallica - one si children of bodom - follow the reaper

pus acum 20 ani
   
DaffyDuck
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
tu asculti doua el in acelashi timp mah ??? .... eshti dat dreaq ( mai are sa te ia )

_______________________________________
Angels deserve to die !

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
mai taci ma! da ascult doua in acelasi timp! problem? cand am inceput sa dau mesaju o ascultam pe prima si spre finalu compunerii lui am ascultato pe cealalta si leam pus pe amandoua

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208

demoniak a scris:

mai taci ma! da ascult doua in acelasi timp! problem? cand am inceput sa dau mesaju o ascultam pe prima si spre finalu compunerii lui am ascultato pe cealalta si leam pus pe amandoua


Bine gandit,eu spre exemplu pot asculta 3 in acelasi timp:sfarsitul uneia,a doua in timp ce scriu aici pe forum,shi inceputul celei de-a treia cand dau SUBMIT shi close


_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
vezi ba daffy? alta lume care asculta mai multe melodii! nu suntem toti blocati pe una ca tine! :P yyyymmcccaaaaa )

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208

demoniak a scris:

vezi ba daffy? alta lume care asculta mai multe melodii! nu suntem toti blocati pe una ca tine! :P yyyymmcccaaaaa )



Daca vreau pot sa ascult shi 10,in timp ce scriu aici,dar ar trebui sa stau cel putin o ora sa scriu pe forumul asta aici,shi ori as fi analfabeta,or as scrie un roman


_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
DaffyDuck
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
e si ce ?? ... nu recunosc nik ... nu aveti dreptate :P  ... si app demoniak  cu dedicatie pt tine    :P

Modificat de DaffyDuck (acum 20 ani)


_______________________________________
Angels deserve to die !

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
nu fi ma proc!!! ....... yyyymmccaaaaaa

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
vreau si eu melodia aia!! :P

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Ce melodie?

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
yyyyymmcaaa... o melodia cam aiurea si fff happy! village people - ymca

pus acum 20 ani
   
DaffyDuck
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
ce-ai mah cu ymca ?? ... e belea ...  ( vama veche - calul din marlboro )

_______________________________________
Angels deserve to die !

pus acum 20 ani
   
vamav_magda
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
vamav veche -> TOT

pus acum 20 ani
   
XtremeOnline
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 70
carpathian forest - in silence i observe 

_______________________________________
Life is too fucking short .. Traieste'o sau paraseste'o ..

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
HIM-For You[INTRO]

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
vamav_magda
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
scorpions - wind of change
-> cea mai adevarata melodie


pus acum 20 ani
   
DaffyDuck
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
avenged sevenfold - blinded in chains

_______________________________________
Angels deserve to die !

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Incubus-Wish You Were Here

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
vamav_magda
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
alan jackson - remember when

pus acum 20 ani
   
vamav_magda
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
cu dedicatie pt toata lumea dar in special pt dan si asa -> pasarea colibri-Miruna

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Incubus-Pardon Me

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
uptown_girl
Membru

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 99
alicia keys & adam levine-wild horses

_______________________________________
10H forever!!!neah...:P

pus acum 20 ani
   
alex_sutzu
Vizitator



blackmore's night-shebeg and shermor

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Hoobastank-The Reason

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Metallica-One

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
dimmu borgir - entrance

pus acum 20 ani
   
dumis
Moderator

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
eu ascult Akcent - French Kiss       Timo Mass--First Day si multe altele....ar putea cineva sa imi spuna si mie cum se numeste melodia aia 9....park pink e ceva cu Stupid girls sau nush

_______________________________________
Blog-ul meu

pus acum 20 ani
   
DaffyDuck
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
Avenged Sevenfold - An Epic of Time Wasted

_______________________________________
Angels deserve to die !

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
ti sa pus pata pe avenged sevenfold acu..........

pus acum 20 ani
   
dumis
Moderator

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207


_______________________________________
Blog-ul meu

pus acum 20 ani
   
DaffyDuck
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
pai ... tocami luasem mel aia ... si oricum canta marfa

( Blink 182 - Adam's song ) ... ( dumis tu aia asculti ?? i )


_______________________________________
Angels deserve to die !

pus acum 20 ani
   
dumis
Moderator

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
ascult si radio guerilla care e super belea ....

_______________________________________
Blog-ul meu

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
Story Of The Year-In The Shadows

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
Cosmy
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 212
Bullet for My Valentine-The Poison

_______________________________________
even the freaks need love...

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
led zeppelin - kashmir

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
am shi eu melodia aia demoniak,e tare

H.I.M.-The Path


_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
Cosmy
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 212
Kelly Clarkson-Miss Independent

_______________________________________
even the freaks need love...

pus acum 20 ani
   
Sk8erGirl
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
H.I.M.-The Sacrament

_______________________________________
Sk8 TILL DEATH!

pus acum 20 ani
   
XtremeOnline
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 70
DHT - Listen to your heart (acoustic) .. deah .. nu e rock .. dar e marfa melodia :P

_______________________________________
Life is too fucking short .. Traieste'o sau paraseste'o ..

pus acum 20 ani
   
Cosmy
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 212
Green Day - Basket Case

_______________________________________
even the freaks need love...

pus acum 20 ani
   
Cosmy
High-Member

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 212
Bullet For My Valentine - Hand of Blood

_______________________________________
even the freaks need love...

pus acum 20 ani
   
crazy_death
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
pt cei care mai asculta si Hip-Hop.....vreau sa va recomand o formatie super tare.....Fort Minor!!! E formatia lui Mike Shinoda!!!!

_______________________________________
Voi radeti de mine ca sunt diferit...dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel!!

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
phoenix - timisoara

pus acum 20 ani
   
Syncron
Sustineti Odobescu!

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
the pussycat dolls - beep (feat. will.i.am).mp3

_______________________________________
Let's rebuild Odobescu!

pus acum 20 ani
   
Psy
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
K-Gula - Partea a Doua

pus acum 20 ani
   
shrev2002
Mister Thing

Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
DJ TIESTO - FIRE & ICE

_______________________________________
smoking weed on ma' roof all night

pus acum 20 ani
   
Anca Diva
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 62
COLDPLAY - low

pus acum 20 ani
   
Psy
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
H8 - Cerc Vicios

pus acum 20 ani
   
Syncron
Sustineti Odobescu!

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
Buddha Bar - Vol 7 - Track 2

_______________________________________
Let's rebuild Odobescu!

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
moonspell - alma mater

pus acum 20 ani
   
Psy
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
the Blood Brothers - Trash Flavored Trash

pus acum 20 ani
   
Syncron
Sustineti Odobescu!

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608


_______________________________________
Let's rebuild Odobescu!

pus acum 20 ani
   
Syncron
Sustineti Odobescu!

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
Depeche Mode - Remixes 81 04 3CD Ltd.Ed. Advance 2004 UBE102-policy_of_truth-capitol_mix_(francois_kevorkian_1990)-ube.mp3

_______________________________________
Let's rebuild Odobescu!

pus acum 20 ani
   
shrev2002
Mister Thing

Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
ombladon - cand va umplem de flegme  :P

_______________________________________
smoking weed on ma' roof all night

pus acum 20 ani
   
crazy_death
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
chello-operatiunea c** pansat

_______________________________________
Voi radeti de mine ca sunt diferit...dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel!!

pus acum 20 ani
   
XtremeOnline
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 70
Dagga feat Catalin - Cum am crescut .

_______________________________________
Life is too fucking short .. Traieste'o sau paraseste'o ..

pus acum 20 ani
   
addicted
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
placebo - without you i`m nothing

pus acum 20 ani
   
Psy
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
NoFX - Kill all the white man

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la