ALEXANDRU ODOBESCU
- COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU - PITESTI
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
ALEXANDRU ODOBESCU | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ALEXANDRU ODOBESCU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alexandra21
 | Femeie 24 ani Calarasi cauta Barbat 24 - 53 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Bullet For My Valentine-All These Things I Hate
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ada_tnt
Moderator
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 232
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Syncron
Sustineti Odobescu!
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
|
|
Nush cum se numeste... e radio "to love somebody, the way i do/come on girl/to love somebody..."
_______________________________________ Let's rebuild Odobescu!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
shrev2002
Mister Thing
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
)))) daca mai spui ink un vers jtiu yo )))))) in fine... DJ SUPAKANE - JOHN 00 FLEMING CLUB
_______________________________________ smoking weed on ma' roof all night
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
sandossu
Membru nou
Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 36
|
|
Don Baxter cu Royala Mare si Catalina - Tanar in cartier
_______________________________________ x
|
|
| pus acum 20 ani |
|
shrev2002
Mister Thing
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
VOODOO & SERANO--OVERLOAD(INSTRUMENTAL EURO TRANCE MIX 1 2006)
_______________________________________ smoking weed on ma' roof all night
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DaffyDuck
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
|
|
Metallica - Don't Tread On ME Sk8erGirl vreau si eu mel aia de o ascultai 
_______________________________________ Angels deserve to die !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Rancid-Fall Back Down
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
DaffyDuck a scris:
Metallica - Don't Tread On ME Sk8erGirl vreau si eu mel aia de o ascultai  |
Da-mi id ul tau de mess

_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ada_tnt
Moderator
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 232
|
|
enya - only time , melodia mea de suflet
|
|
| pus acum 20 ani |
|
shrev2002
Mister Thing
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
lil jon & the east side boyz--what u gon' do?
_______________________________________ smoking weed on ma' roof all night
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Syncron
Sustineti Odobescu!
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
|
|
Benassi_Bros-Phobia-2005-MVP 1-benassi_bros-make_me_feel.mp3
_______________________________________ Let's rebuild Odobescu!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
stephi
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 60
|
|
nu o asc acu, da e mortala : santana si steve tyler "just feel better",si bsb "never gone" sau "i still" traiask muzik!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
shrev2002
Mister Thing
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
L of Khemistry- I know that ass is fat ))))))))) e penala!!
_______________________________________ smoking weed on ma' roof all night
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Anathema-Better Of Death
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
sorry,era better of dead
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
metallica - one si children of bodom - follow the reaper  
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DaffyDuck
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
|
|
tu asculti doua el in acelashi timp mah ??? .... eshti dat dreaq ( mai are sa te ia ) 
_______________________________________ Angels deserve to die !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
mai taci ma! da ascult doua in acelasi timp! problem? cand am inceput sa dau mesaju o ascultam pe prima si spre finalu compunerii lui am ascultato pe cealalta si leam pus pe amandoua
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
demoniak a scris:
mai taci ma! da ascult doua in acelasi timp! problem? cand am inceput sa dau mesaju o ascultam pe prima si spre finalu compunerii lui am ascultato pe cealalta si leam pus pe amandoua |
Bine gandit,eu spre exemplu pot asculta 3 in acelasi timp:sfarsitul uneia,a doua in timp ce scriu aici pe forum,shi inceputul celei de-a treia cand dau SUBMIT shi close
 
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
vezi ba daffy? alta lume care asculta mai multe melodii! nu suntem toti blocati pe una ca tine! :P yyyymmcccaaaaa )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
demoniak a scris:
vezi ba daffy? alta lume care asculta mai multe melodii! nu suntem toti blocati pe una ca tine! :P yyyymmcccaaaaa ) |
Daca vreau pot sa ascult shi 10,in timp ce scriu aici,dar ar trebui sa stau cel putin o ora sa scriu pe forumul asta aici,shi ori as fi analfabeta,or as scrie un roman

_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DaffyDuck
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
|
|
e si ce ?? ... nu recunosc nik ... nu aveti dreptate :P ... si app demoniak cu dedicatie pt tine :P
Modificat de DaffyDuck (acum 20 ani)
_______________________________________ Angels deserve to die !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
nu fi ma proc!!! ....... yyyymmccaaaaaa 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
vreau si eu melodia aia!! :P
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Ce melodie?
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
yyyyymmcaaa... o melodia cam aiurea si fff happy! village people - ymca
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DaffyDuck
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
|
|
ce-ai mah cu ymca ?? ... e belea ... ( vama veche - calul din marlboro )
_______________________________________ Angels deserve to die !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
vamav_magda
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
XtremeOnline
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 70
|
|
carpathian forest - in silence i observe   
_______________________________________ Life is too fucking short .. Traieste'o sau paraseste'o ..
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
HIM-For You[INTRO]
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
vamav_magda
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
|
|
scorpions - wind of change -> cea mai adevarata melodie
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DaffyDuck
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
|
|
avenged sevenfold - blinded in chains
_______________________________________ Angels deserve to die !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Incubus-Wish You Were Here
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
vamav_magda
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
|
|
alan jackson - remember when
|
|
| pus acum 20 ani |
|
vamav_magda
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
|
|
cu dedicatie pt toata lumea dar in special pt dan si asa -> pasarea colibri-Miruna
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Incubus-Pardon Me
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
uptown_girl
Membru
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 99
|
|
alicia keys & adam levine-wild horses
_______________________________________ 10H forever!!!neah...:P
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
blackmore's night-shebeg and shermor
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Hoobastank-The Reason
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Metallica-One
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
dumis
Moderator
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
eu ascult Akcent - French Kiss Timo Mass--First Day si multe altele....ar putea cineva sa imi spuna si mie cum se numeste melodia aia 9....park pink e ceva cu Stupid girls sau nush
_______________________________________ Blog-ul meu
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DaffyDuck
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
|
|
Avenged Sevenfold - An Epic of Time Wasted
_______________________________________ Angels deserve to die !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
ti sa pus pata pe avenged sevenfold acu..........
|
|
| pus acum 20 ani |
|
dumis
Moderator
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DaffyDuck
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
|
|
pai ... tocami luasem mel aia ... si oricum canta marfa
( Blink 182 - Adam's song ) ... ( dumis tu aia asculti ?? i )
_______________________________________ Angels deserve to die !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
dumis
Moderator
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 207
|
|
ascult si radio guerilla care e super belea ....
_______________________________________ Blog-ul meu
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
Story Of The Year-In The Shadows
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Cosmy
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 212
|
|
Bullet for My Valentine-The Poison
_______________________________________ even the freaks need love...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
led zeppelin - kashmir 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
am shi eu melodia aia demoniak,e tare
H.I.M.-The Path
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Cosmy
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 212
|
|
Kelly Clarkson-Miss Independent
_______________________________________ even the freaks need love...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Sk8erGirl
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 208
|
|
H.I.M.-The Sacrament
_______________________________________ Sk8 TILL DEATH!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
XtremeOnline
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 70
|
|
DHT - Listen to your heart (acoustic) .. deah .. nu e rock .. dar e marfa melodia :P
_______________________________________ Life is too fucking short .. Traieste'o sau paraseste'o ..
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Cosmy
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 212
|
|
Green Day - Basket Case
_______________________________________ even the freaks need love...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Cosmy
High-Member
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 212
|
|
Bullet For My Valentine - Hand of Blood
_______________________________________ even the freaks need love...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
crazy_death
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
|
|
pt cei care mai asculta si Hip-Hop.....vreau sa va recomand o formatie super tare.....Fort Minor!!! E formatia lui Mike Shinoda!!!!
_______________________________________ Voi radeti de mine ca sunt diferit...dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Syncron
Sustineti Odobescu!
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
|
|
the pussycat dolls - beep (feat. will.i.am).mp3
_______________________________________ Let's rebuild Odobescu!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Psy
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
shrev2002
Mister Thing
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
DJ TIESTO - FIRE & ICE
_______________________________________ smoking weed on ma' roof all night
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Anca Diva
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 62
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Psy
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Syncron
Sustineti Odobescu!
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
|
|
Buddha Bar - Vol 7 - Track 2
_______________________________________ Let's rebuild Odobescu!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
moonspell - alma mater 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Psy
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
the Blood Brothers - Trash Flavored Trash
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Syncron
Sustineti Odobescu!
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
|
|
_______________________________________ Let's rebuild Odobescu!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Syncron
Sustineti Odobescu!
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
|
|
Depeche Mode - Remixes 81 04 3CD Ltd.Ed. Advance 2004 UBE102-policy_of_truth-capitol_mix_(francois_kevorkian_1990)-ube.mp3
_______________________________________ Let's rebuild Odobescu!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
shrev2002
Mister Thing
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
ombladon - cand va umplem de flegme :P
_______________________________________ smoking weed on ma' roof all night
|
|
| pus acum 20 ani |
|
crazy_death
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
|
|
chello-operatiunea c** pansat
_______________________________________ Voi radeti de mine ca sunt diferit...dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
XtremeOnline
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 70
|
|
Dagga feat Catalin - Cum am crescut .   
_______________________________________ Life is too fucking short .. Traieste'o sau paraseste'o ..
|
|
| pus acum 20 ani |
|
addicted
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
|
|
placebo - without you i`m nothing
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Psy
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
|
|
NoFX - Kill all the white man
|
|
| pus acum 20 ani |
|