ALEXANDRU ODOBESCU
- COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU - PITESTI
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
ALEXANDRU ODOBESCU | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ALEXANDRU ODOBESCU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: andrum94 pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Galati cauta Barbat 27 - 80 ani |
|
Syncron
Sustineti Odobescu!
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
|
|
Care credeti ca este cel mai tare film pe care l-ati vazut? Eu cred ca Academia de Politie si Scary Movie. Voi?
_______________________________________ Let's rebuild Odobescu!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
shrev2002
Mister Thing
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
)))) sev7n---mi s'a parut "super tare, frate" 
_______________________________________ smoking weed on ma' roof all night
|
|
| pus acum 20 ani |
|
odobescu
Membru nou
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 40
|
|
Alea sunt filme mah? Sunt petarde de filme!!!
Cel mai tare filme sunt:
INCHISOAREA INGERILOR (SHAWSANK REDEMPTION) SHREK BRAVEHEART
Astea filme, nu filme de duzina .......
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ada_tnt
Moderator
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 232
|
|
dada , academia de politie toate seriile , si american pie
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
stephi
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 60
|
|
the hot chick, freaky friday,10 lucruri nu-mi plac la tine( superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tare, p bune incercati-l), honey......................................................................................................o multime de filme tari
|
|
| pus acum 20 ani |
|
DaffyDuck
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
|
|
ok ...my opinion ... Saving Private Ryan , Schindlers List si The exorcism of Emily Rose sunt printre cele mai tari filme facute vreodata . La ele as adauga animatiile Ice Age , Madagascar , Shark Tale si care mai sunt ... super tari si alea 
_______________________________________ Angels deserve to die !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
demoniak
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
|
|
12 monkeys, fight club, solaris, saving private ryan, eternal sunshine of a spotless mind, toate filmele cu tom hanks si meg ryan, si mai sunt cateva da numi vin in minte acu
Modificat de demoniak (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
vamav_magda
Rookie
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
|
|
21 grams The cave saw the ring
|
|
| pus acum 20 ani |
|
joe
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
|
|
saw 1 si 2....LORD OF THE RINGS
_______________________________________ Somnul ratiunii naste...BUG-uri
|
|
| pus acum 20 ani |
|
crazy_death
Membru nou
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
|
|
Filme tari sunt trilogia Final Destination!!! Si Saw a fost tare....si va mai recomand unul: BloodRayne(2006)...e super tare...facut dupa jocul cu acelasi nume
_______________________________________ Voi radeti de mine ca sunt diferit...dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
uptown_girl
Membru
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 99
|
|
sunt multe filme kare imi plak din fiecare gen...de exemplu as putea sa insir o gramada din kategoria comedii romantike...mie kel mai mult imi plake sweet home alabama..e kiar misto:P
_______________________________________ 10H forever!!!neah...:P
|
|
| pus acum 20 ani |
|