ALEXANDRU ODOBESCU
- COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU - PITESTI
Lista Forumurilor Pe Tematici
ALEXANDRU ODOBESCU | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ALEXANDRU ODOBESCU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andrum94 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
27 - 80 ani
ALEXANDRU ODOBESCU / Arhiva / Cel mai tare film al tuturor timpurilor?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Syncron
Sustineti Odobescu!

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 608
Care credeti ca este cel mai tare film pe care l-ati vazut?
Eu cred ca Academia de Politie si Scary Movie.
Voi?


_______________________________________
Let's rebuild Odobescu!

pus acum 20 ani
   
shrev2002
Mister Thing

Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
)))) sev7n---mi s'a parut "super tare, frate"

_______________________________________
smoking weed on ma' roof all night

pus acum 20 ani
   
odobescu
Membru nou

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 40
Alea sunt filme mah?
Sunt petarde de filme!!!

Cel mai tare filme sunt:

INCHISOAREA INGERILOR (SHAWSANK REDEMPTION)
SHREK
BRAVEHEART

Astea filme, nu filme de duzina .......


pus acum 20 ani
   
ada_tnt
Moderator

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 232
dada , academia de politie toate seriile , si american pie

pus acum 20 ani
   
stephi
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 60
the hot chick, freaky friday,10 lucruri nu-mi plac la tine( superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tare, p bune incercati-l), honey......................................................................................................o multime de filme tari

pus acum 20 ani
   
DaffyDuck
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
ok ...my opinion ... Saving Private Ryan , Schindlers List si The exorcism of Emily Rose sunt printre cele mai tari filme facute vreodata .  La ele as adauga animatiile Ice Age , Madagascar , Shark Tale  si care mai sunt ... super tari si alea

_______________________________________
Angels deserve to die !

pus acum 20 ani
   
demoniak
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 163
12 monkeys, fight club, solaris, saving private ryan, eternal sunshine of a spotless mind, toate filmele cu tom hanks si meg ryan, si mai sunt cateva da numi vin in minte acu

Modificat de demoniak (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
vamav_magda
Rookie

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 170
21 grams
The cave
saw
the ring


pus acum 20 ani
   
joe
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
saw 1 si 2....LORD OF THE RINGS

_______________________________________
Somnul ratiunii naste...BUG-uri

pus acum 20 ani
   
crazy_death
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
Filme tari sunt trilogia Final Destination!!! Si Saw a fost tare....si va mai recomand unul: BloodRayne(2006)...e super tare...facut dupa jocul cu acelasi nume

_______________________________________
Voi radeti de mine ca sunt diferit...dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel!!

pus acum 20 ani
   
uptown_girl
Membru

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 99
sunt multe filme kare imi plak din fiecare gen...de exemplu as putea sa insir o gramada din kategoria comedii romantike...mie kel mai mult imi plake sweet home alabama..e kiar misto:P

_______________________________________
10H forever!!!neah...:P

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la